reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 15 marca 2017

Wszystkie iPhone'y z OLED-ami do 2019 roku

Już niedługo na rynku mają się pojawić trzy nowe modele smartfonów z logo jabłka, z których jeden będzie wyposażony w ekran OLED. Ale do 2019 roku wszystkie nowe iPhone’y będą miały właśnie wyświetlacze OLED.
W 2017 roku Apple zamierza sprzedać 60 mln urządzeń wyposażonych w ekrany OLED, co będzie stanowiło około 40% sprzedaży wszystkich nowych iPhone’ów. W następnym roku udział urządzeń z panelami OLED ma się podwoić, a już w 2019 roku Apple ma oferować tylko produkty z OLED-owymi ekranami – donosi serwis phonearena.com, powołując się na informacje koreańskiego The Bell.

Nowy iPhone z ekranem OLED może kosztować nawet ponad 1000 USD, chociaż ta wysoka cena ma wynikać nie tylko z rodzaju zastosowanego wyświetlacza, ale i z takich dodatków jak możliwość ładowania bezprzewodowego, zakrzywiony ekran czy skaner tęczówek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-1