reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mucella1 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 lutego 2017

Zmiana na stanowisku prezesa PGZ

Prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Arkadiusz Siwko złożył wczoraj, 13 lutego, rezygnację ze stanowiska. Arkadiusz Siwko pełnił tę funkcję od 8 grudnia 2015 roku.
Także wczoraj, na stanowisko prezesa zarządu PGZ SA rada nadzorcza spółki powołała Błażeja Wojnicza, dotychczasowego prezesa zarządu Polskiego Holdingu Obronnego Sp. z o.o. Błażej Wojnicz jest prawnikiem, w 2013 r. ukończył aplikację adwokacką. Jest również absolwentem studiów doktoranckich o profilu ekonomiczno-społecznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Błażej Wojnicz posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w urzędach i instytucjach państwowych, m.in. w Ministerstwie Obrony Narodowej, Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, Agencji Mienia Wojskowego oraz Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w prywatnych przedsiębiorstwach i kancelariach prawniczych oraz w toku własnej praktyki adwokackiej – informuje PGZ w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 22 2017 09:19 V8.5.4-2