reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tiberius dinu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 września 2016

Norautron kontynuuje rozwój produkcji w Polsce

Norweska firma EMS, która dotychczas stawiała w naszym kraju na obróbkę mechaniczną i elektromechanikę, uruchomi w polskim zakładzie linię montażu SMT.
Remonty obydwu budynków zostały zakończone wcześniej w tym roku, podobnie jak modernizacja urządzeń do obróbki blachy, skrawania czy maszyn CNC. Jak na razie produkcja skupiała się na podzespołach mechatronicznych, jednak już w październiku Norautron zamierza zainstalować także linię do montażu SMT oraz maszynę do lutowania selektywnego. Przyszły operatorzy nowej linii przechodzą obecnie szkolenie w innych siedzibach firmy. Produkcja elektroniki ma być stopniowo uruchamiana, poczynając od końcówki bieżącego roku.

- Skandynawscy klienci są mocno zainteresowani możliwością niedrogiej produkcji w ramach Unii Europejskiej i w niewielkiej odległości od własnych zakładów. Nowe inwestycje sprawią, że polski zakład będzie oferował kompletny zakres usług dostarczanych przez Norautron – pisze firma w komunikacie.

Polska siedziba firmy mieści się w Zduńskiej Woli.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 24 2016 12:18 V7.3.2-2