reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ursus Przemysł elektroniczny | 23 września 2016

Ursus otworzył nową halę produkcyjną

Polski producent, znany głównie z ciągników, nie tylko pokazał ostatnio swój samochód elektryczny, ale i otworzył w Lublinie nową halę produkcyjną.
W nowej hali będą produkowane między innymi ciągniki, pojazdy elektryczne, pojazdy wojskowe, autobusy i trolejbusy. Inwestycja o powierzchni 23 tys. m kw. została zrealizowana w niespełna 7 miesięcy za kwotę 6,5 mln PLN – informuje firma w komunikacie.

– W ciągu zaledwie 5-ciu lat z sukcesem odbudowaliśmy potęgę marki Ursus i stworzyliśmy nowoczesne zaplecze produkcyjne. Nowa hala fabryczna jest częścią planu inwestycyjnego o wartości ponad kilkudziesięciu mln zł zrealizowanego w ciągu ostatnich lat. Nowa hala to większy potencjał produkcyjny, potrzebny dla dalszego rozwoju Ursusa – mówi Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus SA. W ostatnim roku Ursus przeznaczył 29,4 mln PLN na inwestycje w poszerzenie oferty i rozbudowę zaplecza produkcyjnego.

W zeszłym tygodniu Ursus zaprezentował swój dostawczy pojazd elektryczny. Firma ma już w ofercie dwa elektryczne autobusy – Ursus City Smile oraz Ursus Ekovolt oraz pracuje nad autobusem z napędem wodorowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2