reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Braster Przemysł elektroniczny | 21 września 2016

Braster: jest termin wprowadzenia nowego urządzenia na rynek

W zeszły piątek, 16 września, firmy Braster i Rosti Bianor podpisały umowę na wyprodukowanie 30 tys. sztuk urządzeń do badania piersi. Premiera testera Braster zaplanowana jest na 19 października.
Zgodnie z zapisami umowy, firma Braster zobowiązała się do zakupu 50 tys. sztuk urządzeń Braster w ciągu 12 miesięcy od momentu zawarcia kontraktu. Dalsza współpraca pomiędzy Braster a Rosti będzie regulowana na podstawie umowy ramowej, którą firmy zamierzają podpisać do 1 grudnia bieżącego roku. - Zawarcie umowy i złożenie zamówienia jest zwieńczeniem dotychczasowych wspólnych prac nad industrializacją urządzenia i umożliwia produkcję urządzeń przeznaczonych do sprzedaży – pisze firma w raporcie.

Rozpoczęcie produkcji seryjnej powinno nastąpić około 10 października w fabryce Rosti w Białymstoku. Firma Rosti zmontowała już testową serię kilkudziesięciu urządzeń, które zostały sprawdzone przez specjalistów z działu rozwoju Braster.

Braster rozpocznie sprzedaż urządzeń na rynku polskim, a następnie chce wprowadzić tester na rynki zagraniczne, najpierw europejskie, a potem w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1