reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Anna Lewandowska Przemysł elektroniczny | 28 lipca 2016

2,5 mln PLN dla Bioseco

Spółka Bioseco pozyskała fundusze w kolejnej rundzie finansowania. Inwestycja w ramach współpracy z funduszem inwestycyjnym Life Science Innovations wyniosła 2,5 miliona PLN.
Dzięki pozyskanej kwocie możliwa będzie masowa produkcja multirejestratorów – innowacyjnych urządzeń, które pozwalają na gromadzenie danych o przelatujących ptakach – a także sfinansowanie dalszych prac badawczo-rozwojowych. O decyzji inwestora przesądził pozytywny wynik testu rynkowego produktów Bioseco. Urządzenia były testowane przez znaczących odbiorców krajowych; zostały dobrze ocenione również przez potencjalnych klientów zagranicznych.

Bioseco to jedna z technologicznych spółek celowych powołanych przez Technopark Gliwice w 2013 roku, w ramach projektu „Akcelerator Technologiczny Gliwice”. Po realizacji inwestycji funduszu Life Science Innovations, Technopark Gliwice nadal pozostaje współwłaścicielem spółki.

Źródło: Technopark Gliwice

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2017 20:55 V8.5.5-1