reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2016

Flex wprowadza technologię do przemysłu odzieżowego

Flex oraz MAS Holdings rozpoczną współpracę nad innowacyjnymi technologiami elektroniki noszonej, zintegrowanej z odzieżą sportową.
Flex podpisał porozumienie o partnerstwie z MAS Holdings, opracowującą innowacyjne technologie elektroniki noszonej, stosowanej w odzieży sportowej. Partnerstwo nakierowane jest na opracowanie nowych rozwiązań, integrujących IoT z odzieżą, umożliwiających bardziej naturalną I intuicyjną interakcję ludzi I technologii.

Współpraca Flex oraz MAS będzie skupiać się na opracowaniu nowej generacji elektroniki noszonej i inteligentnej odzieży. Współpraca będzie prowadzona zarówno w fazie projektowej, jak i w następnych etapach rozwoju produktu, aż do seryjnej produkcji, w zakresie wytwarzania, zaopatrzenia i dystrybucji gotowych produktów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2