reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 lipca 2016

VIGO System: w 2Q.2016 odnotowaliśmy wzrost zamówień od stałych klientów

Na słabszych wynikach sprzedaży zaważył spadek zamówień od kluczowego odbiorcy, Zodiac Aerotechnics.
Spadek przychodów Spółki w II kwartale 2016 r. w porównaniu do 2015 r. wynika faktycznie w dużej mierze z braku kontraktu z Zodiac Aerotechnics. Sprzedaż do francuskiego koncernu w II kwartale 2015 r. wyniosła blisko 2 mln zł. Jesteśmy w kontakcie z Zodiakiem, ale trudno jest określić, czy realizacja nowych zamówień nastąpi w 2016 r.

Spółka natomiast z dużą satysfakcją odnotowuje wzrost sprzedaży w pozostałych segmentach - po odliczeniu zamówień Zodiac Aerotechnics wyniósł on ponad 12,5% r/r. Niewątpliwie jest to efektem z jednej strony zwiększenia aktywności sprzedażowej Spółki, a z drugiej wzrostu zamówień ze strony stałych klientów. W ocenie Spółki potwierdza to założenia przyjęte w Strategii VIGO 2020, dotyczące perspektyw rozwoju rynku średniej podczerwieni w najbliższych latach.

Źródło: Akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1