reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kritchanut dreamstime.com Nauka | 13 lipca 2016

Współpraca Politechniki Warszawskiej i Jupiter-Integration

Oba podmioty będą prowadzić wspólne prace badawczo-rozwojowe nad zastosowaniem zaawansowanych technik rozpoznawania, analizy i przetwarzania obrazu i dźwięku
Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz firma Jupiter-Integration Sp. z o.o. zawarły porozumienie o współpracy naukowo-badawczej. Dokument został podpisany 1 lipca 2016.

Oba podmioty będą prowadzić wspólne prace badawczo-rozwojowe nad zastosowaniem zaawansowanych technik rozpoznawania, analizy i przetwarzania obrazu i dźwięku – tak, żeby potem można je wykorzystać w interaktywnych systemach telewizyjnych i internetowych. Porozumienie ma też na celu opracowanie i budowę prototypu innowacyjnego systemu emisyjnego HD/4K/8K HDR, który umożliwi emisję i publikację treści audiowizualnych oznakowanych unikatową metodą wielokanałowego watermarkingu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2