reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladimir majkic dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 czerwca 2016

Hanza rozwija obecność w środkowej Europie

Hanza Holding rozwija działalność w Czechach zwiększając powierzchnię produkcyjną o kolejne 1,5 tys. m kw oraz wchodząc w partnerstwo z firmą Ray Service.
- Ten rozwój to kolejny ważny krok dla Hanzy. Nasz klaster produkcyjny „Center of Europe” szybko się rozwija, a przy tym jest położony tuż przy głównych rynkach europejskich – mówi Erik Stenfors, CEO Hanzy i dodaje, że ten strategiczny ruch obejmuje partnerstwo biznesowe z firmą Ray Service. Ray Service to czeski producent i dystrybutor, działający w sektorze wiązek i komponentów elektromechanicznych. Firma zatrudnia około 200 osób i zlokalizowana jest niedaleko centrum produkcyjnego Hanzy w Czechach.

- Mocno wierzymy w działalność klastra – mówi Petr Gabriel, prezes i założyciel Ray Service. – Poprzez połączenie naszych sił i wiedzy podnosimy wartość naszej oferty, a co za tym idzie – zwiększamy konkurencyjność – komentuje Gabriel.

Decyzje Hanzy wynikają między innymi z coraz szybszego rozwoju działalności firmy w sektorze lotniczym i zbrojeniowym. - Produkcja zaawansowanych technologicznie produktów przynosi ciągły rozwój firmy Hanza, co działa na korzyść zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów – mówi Erik Stenfors.

By sprostać potrzebom głównych klientów Hanzy, szwedzka spółka zadecydowała o rozbudowie istniejącej fabryki w Kunovicach. Pierwszy etap inwestycji zakłada zwiększenie powierzchni produkcyjnej z 5 tys. m kw. do 6,5 tys. m kw. Zakończenie prac planowane jest tuż po wakacjach, gdy zostaną zainstalowane urządzenia do produkcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-1