reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Airbus Helicopters Przemysł elektroniczny | 14 czerwca 2016

Airbus Helicopters z dużym kontraktem dla Chińczyków

Chińskie konsorcjum podpisało kontrakt na zakup 100 śmigłowców H135 firmy Airbus Helicopters, które zostaną zmontowane w Chinach w ciągu następnych 10 lat.
Chińskie konsorcjum składające się z China Aviation Supplies Holding Company (CAS), Qingdao United General Aviation Industrial Development Company (Qingdao United) i CITIC Offshore Helicopter Co. Ltd (COHC) zamówiło 100 lekkich dwusilnikowych śmigłowców H135, stając się pierwszym w Chinach klientem, który współtworzy z Airbus Helicopters partnerstwo przemysłowe oparte na uruchomieniu linii montażu końcowego H135 w mieście Qingdao, należącym do Prowincji Shandong. Jest to ważny krok naprzód, realizujący zobowiązanie do zakupu 100 H135 podjęte w liście intencyjnym (LOI) podpisanym w ubiegłym roku – czytamy w komunikacie.

- Umowa sprzedaży o wartości 700 mln euro oraz partnerstwo przemysłowe oparte na linii montażu końcowego w Qingdao to ważny krok na lokalnym rynku lotnictwa ogólnego – informuje Airbus.

Linia montażu końcowego ma zostać uruchomiona w 2018 r. i zapewnić montaż 100 H135 w ciągu najbliższych 10 lat. Obecnie prawie 1200 śmigłowców H135 jest w fazie dostaw i w służbie na całym świecie. Flota wylatała ponad trzy miliony godzin.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2