reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 15 września 2009

Kolejna firma elektroniczna na giełdzie

Na rynku NewConnect zadebiutuje jutro Microtech International, firma inżynierska zajmująca się produktami i usługami z dziedziny automatyki, informatyki i elektroniki profesjonalnej.
Microtech prowadzi działalność na rynku nowoczesnych technologii w dziedzinie automatyki, elektroniki oraz informatyki. Zakres oferty w dziedzinie elektroniki obejmuje prace badawczo-rozwojowe, projektowe, produkcyjne oraz wdrożeniowe. Głównymi klientami spółki są: branża ciepłownicza, gazowa, energetyczna, wojsko i lotnictwo cywilne.

Spółka bierze też udział w szeregu międzynarodowych prac badawczych, w tym między innymi firma uczestniczyła w projekcie Globar Traceability, współpracuje też na polu R&D z Airbus Deutschland GmbH (DE), Airbus France (FR), University of Reading School of Systems Engineering (UK), Technical University of Madrid (ESP) czy France Télécom (FR).

W 2008 roku przychody spółki wynosiły 17.7 mln zł, a zysk netto 947 tys. zł. Microtech International należy do grupy kapitałowej Innovation Technology Group. ITG posiada akcje stanowiące 52.93% w kapitale i głosach Microtechu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2