reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© eskymaks dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 czerwca 2016

FIBRAIN wybuduje zakład produkcyjny

W sąsiedztwie portu lotniczego w Jasionce k. Rzeszowa kolejną już inwestycję będzie realizowała firma FIBRAIN (wcześniej Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMAT").
FIBRAIN zamierza zrealizować nowy projekt inwestycyjny na terenie Podstrefy Trzebownisko w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS. Budowa nowego zakładu produkcyjnego wraz z laboratorium pozwoli na uruchomienie produkcji kabli hybrydowych, czyli połączenia kabli światłowodowych z kablami miedzianymi.

Całe przedsięwzięcie szacowane na ok. 60 mln PLN przyczyni się do zatrudnienia co najmniej 45 nowych pracowników.

Polski producent i światowy dostawca w branży systemów teleinformatycznych prowadzi działalność gospodarczą na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC na podstawie czterech ważnych zezwoleń.

Na początku 2016 roku nastąpiła fuzja firm Elmat oraz FIBRAIN, spółki z Grupy Elmat. Od tego czasu na rynku działa jeden podmiot – FIBRAIN.

W 2016 roku ARP S.A. udzieliła już 15 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie mieleckiej SSE. Firmy, które otrzymały zezwolenia zadeklarowały nakłady inwestycyjne w wysokości ponad 400 mln zł i utworzenie prawie 350 nowych miejsc pracy.

Źródło: SSE Euro-Park Mielec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1