reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 06 czerwca 2016

Apanet Green System zmienia siedzibę

Apanet, wrocławska grupa kapitałowa specjalizująca się w inteligentnych systemach oświetleniowych, zwiększy powierzchnię produkcyjną.
Firma Apanet Green System wyprowadziła z dotychczasowej lokalizacji przy ul. Św Antoniego 7 we Wrocławiu. Jak poinformowała spółka, nowa lokalizacja – nieruchomość na wrocławskim Oporowie, przy Alei Piastów 27 – zaadaptowana zostanie na siedzibę zarządu. - Decyzja związana jest z koniecznością powiększenia powierzchni produkcyjnej – przeprowadzka pozwoli na zwiększenie produkcji systemów sterowania opartych o nasz autorski projekt, co jest jednym z elementów przyjętej strategii rozwoju – czytamy w komunikacie.

Firma Apanet została założona w 2003 roku jako spółka cywilna. Od początku zajmowała się projektowaniem i produkcją nowoczesnych mikroprocesorowych urządzeń sterujących oraz całych systemów automatyki i sterowania. W 2010 roku powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością APANET Green System, której zadaniem jest tworzenie i sprzedaż systemów mających na celu zmniejszanie zużycia energii w miejscach, w których jest to możliwe.

Źródło: Apanet

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2