reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 maja 2016

Produkcja drukarek 3D w strefie

Agencja Rozwoju Przemysłu wydała dwa zezwolenia na prowadzenie działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Na terenie podstrefy Trzebowisko zainwestuje Verashape Tomasz Szymański, a w Mielcu firma Rado sp. z o. o.
Verashape działa w branży IT od 2013 roku. Nowy projekt inwestycyjny w Trzebowisku będzie polegał na budowie zakładu produkcyjnego wyposażonego w niezbędną infrastrukturę. W efekcie powstanie pierwszy w strefie zakład produkujący innowacyjne drukarki 3D. Przedsiębiorca planuje ponieść na ten cel nakłady inwestycyjne w wysokości 4,5 mln PLN i utworzyć co najmniej 20 nowych miejsc pracy.

Firma Rado z kolei ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynku surowców wtórnych. Głównym obszarem działalności spółki jest odzysk metali z kabli i przewodów telekomunikacyjnych. W ramach inwestycji strefowej Rado zamierza kupić halę produkcyjną oraz przygotować linię do mechanicznego przetwarzania urządzeń elektronicznych. W związku z realizacją całego przedsięwzięcia firma deklaruje ponad 6 mln PLN nakładów inwestycyjnych oraz stworzenie 15 miejsc pracy.

Źródło: EURO-PARK MIELEC

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1