reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© 3quarks dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 maja 2016

Firma Yaskawa utworzyła przedstawicielstwo w Polsce

Japoński producent robotów przemysłowych 13 maja otworzył we Wrocławskim Parku Technologicznym swoje jedyne przedstawicielstwo w Polsce.
Firma Yaskawa działa na polskim rynku już od wielu lat. Poprzez przedstawicielstwo w naszym kraju, japoński producent chce rozwijać swoją obecność w Europie. We Wrocławiu powstanie biuro i centrum szkoleniowe firmy, w którym pracować ma 15 osób. Wartość inwestycji w Polsce to ok. 300 tys. EUR.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z utworzenia spółki zależnej Yaskawa, która będzie działać na dynamicznie rosnącym polskim rynku – powiedział Manfred Stern, CEO i prezes Yaskawa Europe, który będzie szefował także polskiej spółce. - To dla nas ważne, by być blisko naszych klientów, którym będziemy mogli zaoferować w Polsce nie tylko kompetentną kadrę zajmującą się sprzedażą, ale także konsultacje dotyczące wdrożeń, wsparcie start-upów oraz lokalne centrum szkoleniowe – dodał Stern.

Źródło: Yaskawa, wroclaw.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2