reklama
reklama
reklama
© photong dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2016

Panasonic i Siemens razem dla produkcji elektroniki

Panasonic i Siemens podpisały wczoraj porozumienie, zgodnie z którym firmy będą wspólnie pracować nad rozwiązaniami automatyki dla branży elektronicznej.
Jak dotąd Panasonic i Siemens pracowały niezależnie nad koncepcjami dotyczącymi automatyzacji i cyfryzacji produkcji. Teraz firmy chcą połączyć siły i wspólnie opracowywać nie tylko indywidualne linie produkcyjne, ale tworzyć standardy obejmujące wszystkie procesy produkcyjne w fabrykach, jak i w całej firmie.

- Aby zasadniczo poprawić wydajność oraz jakość urządzeń do montażu elektroniki, zasadniczą sprawą jest połączenie maszyn wyprodukowanych przez różne firmy, by móc zarządzać całym zakładem w czasie rzeczywistym – powiedział Hiroyuki Aota, dyrektor Factory Solutions Business w Panasonic Corporation.

- Produkcja elektroniki ma olbrzymi potencjał w zakresie cyfryzacji. Zintegrowane rozwiązania z obszaru automatyki umożliwią wyraźny wzrost zarówno wydajności, jak i jakości – skomentował Anton S. Huber, szef działu Digital Factory w Siemensie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-1