reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© james boardman dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 marca 2016

Kolejny kontrakt Kongsberga w Pruszkowie

Kongsberg Automotive podpisał kontrakt na produkcję ogrzewanych paneli drzwiowych dla jednego z europejskich producentów samochodów klasy premium.
Produkcja paneli będzie się odbywała w zakładzie Kongsberg Automotive w Pruszkowie. Umowa została podpisana na 4 lata, a produkcja komponentów rozpocznie się w trzecim kwartale 2017 roku. Firma nie podała wartości kontraktu.

To kolejna dobra wiadomość dotycząca pruszkowskiego zakładu firmy Kongsberg Automotive w tym roku. Na początku lutego informowaliśmy o wartej 26,7 mln PLN umowie na produkcję systemów masażu i inych komponenty siedzeń samochodowych przeznaczonych do luksusowego modelu SUV-a. W styczniu ruszyła także duża inwestycja firmy: nowy zakład produkcyjny, o powierzchni ponad 6 300 m kw., powstanie w Koluszkach jeszcze w tym roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1