reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 grudnia 2015

Electrolux znów inwestuje w Polsce

Firma w rozbudowę zakładu produkującego kuchenki, mikrofalówki i piekarniki zainwestuje co najmniej 45 mln złotych.
Electrolux, posiadający fabryki na terenach objętych wałbrzyską strefą w Oławie, Żarowie i Świdnicy zdecydował się na kolejną inwestycję w ostatniej z wymienionych miejscowości. To już piąte zezwolenie dla szwedzkiego producenta AGD w Świdnicy. Firma w rozbudowę zakładu produkującego kuchenki, mikrofalówki i piekarniki zainwestuje co najmniej 45 mln złotych.

‘Mamy zamiar zakończyć inwestycję pod koniec 2016 roku i zatrudnić przynajmniej 100 dodatkowych pracowników. Mamy również nadzieję, że rzeczywista liczba miejsc pracy znacznie przekroczy te deklaracje’ mówił Piotr Kuś, dyrektor zakładu w Świdnicy.

‘To co cieszy nas najbardziej to oczywiście nowe miejsca pracy. Warto również dodać, że to bardzo dobre i stabilne zatrudnienie. Firmę Electrolux cechuje wyjątkowa troska o swoich pracowników’ podkreślała Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1