reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rainer plendl dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 listopada 2015

Samsung Electronics dostawcą Audi

Samsung Electronics będzie dostawcą układów pamięci dla Audi – firmy podpisały umowę partnerstwa.
Samsung ogłosił udział w programie Audi Progressive SemiConductor Program (PSCP), którego celem jest szersze stosowanie w samochodach najnowszych technologii z sektora półprzewodników, przy jednoczesnej poprawie jakości. Koreański producent ma być głównym dostawcą układów scalonych w ramach programu Audi. Produkty Samsunga będą stosowane w systemach informacji i rozrywki w samochodach Audi oraz w systemach asystenta kierowcy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems). Współpraca firm ma zaowocować wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej.

Audi, niemiecki producent samochodów, należy do koncernu Volkswagena.

Według prognoz firmy analitycznej Gartner, światowy rynek półprzewodników dla motoryzacji w 2016 roku osiągnie wartość 32,7 mld USD, z czego rynek pamięci będzie wart 1,5 mld USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1