reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stokkete dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2015

Braster: prace idą zgodnie z planem

Budowa zakładu Brastera przebiega zgodnie z harmonogramem. Firma wkrótce wybierze dostawcę usług montażu kontraktowego.
W III kwartale 2015 roku podwykonawca czyli firma AB Industry, kontynuowała prace budowlano-projektowe zmierzające do uruchomienia linii technologicznej do produkcji matryc ciekłokrystalicznych BRASTER Tester. - Równolegle kontynuowano prace zmierzające do powstania innowacyjnych maszyn, umożliwiających produkcję BRASTER Tester. (...) wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a przewidywany czas dostawy infrastruktury technologicznej nastąpi do 30 listopada 2015 roku – pisze firma w raporcie kwartalnym.

Braster poinformował także, że prace związane z produkcją komponentów elektronicznych, optycznych, mechanicznych oraz ich montaż w Testerze realizowane będą na zasadzie outsourcingu u „renomowanego partnera międzynarodowego zajmującego się tzw. produkcją kontraktową”. Natomiast produkcja matryc jako kluczowego elementu Testera realizowana będzie w całości przez spółkę. W trzecim kwartale spółka prowadziła rozmowy z dostawcami usług montażu. Z grupy 8 firm, do szczegółowych negocjacji zostały wybrane dwie firmy zagraniczne. Ostateczny wybór firmy nastąpi w IV kwartale 2015 roku.

Braster kontynuuje współpracę z firmą Creotech Instruments. Creotech jest odpowiedzialny za projektowanie i produkcję głowicy rejestrującej urządzenia BRASTER Tester, służącej do rejestracji badań termograficznych z matryc ciekłokrystalicznych, z możliwością bezprzewodowego pobierania danych przez tablet z wykorzystaniem WiFi. Według podpisanego aneksu, Creotech do lutego 2016 roku dostarczy spółce Braster 60 głowic.

Uruchomienie produkcji i komercjalizacja urządzenia do diagnostyki nowotworów piersi BRASTER Tester zaplanowane jest na drugą połowę 2016 roku. Urządzenie w pierwszej kolejności trafi do kobiet w Polsce

Źródło: Braster

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2