reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitriy shironosov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2015

Porozumienie Hella Polska i WAT

Wojskowa Akademia Techniczna podpisała umowę o współpracy z firmą motoryzacyjną Hella Polska.
W listopadzie WAT i Hella Polska podpisały porozumienie o współpracy, określające ogólne obszary współdziałania, które będzie bazą do rozpoczęcia realizacji wspólnych przedsięwzięć.

WAT i Hella Polska zamierzają mięczy innymi uruchomić współne szkolenia z zakresu obsługi klimatyzacji samochodowej i postępowania z gazami cieplarnianymi. Firma Hella jest jednym z największych producentów podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, w szczególności zaawansowanych technicznie elementów elektroniki samochodowej i układów klimatyzacji, innowacyjnych systemów oświetlenia oraz urządzeń i przyrządów diagnostycznych.

- Podpisanie umowy o współpracy z takim partnerem jak Wojskowa Akademia Techniczna daje podstawy do szerokiej wymiany doświadczeń i udostępnienia gromadzonej przez wiele lat wiedzy obu jednostek. Od wielu lata firma Hella Polska aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy o charakterze szkoleniowym i edukacyjnym, które przyczyniają się do zwiększania świadomości kierowców i bezpieczeństwa na drodze. Mamy nadzieję, że współpraca pozwoli nam skorzystać z doświadczeń i zaplecza dydaktycznego WAT i w pełni wykorzystać innowacyjny potencjał naszej firmy i zaproponować nową jakość w zakresie szkoleń – mówi Michał Koszałka, prezes zarządu Hella Polska.

Źródło: Hella Polska, WAT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2