reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

Google Campus Warsaw już otwarty

Dzisiaj oficjalnie rozpoczął działalność Google Campus Warsaw, przestrzeń Google dla start-upów zlokalizowana w Praskim Centrum Koneser.
Campus Warsaw to trzeci na świecie ośrodek firmy Google wspierający start-upy, dołączy do grona już funkcjonujących Campusów - w Londynie oraz Tel Avivie.

Campusy Google to miejsca, w których przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę, spotykać się z innymi przedsiębiorcami oraz budować firmy, które w przyszłości mogą zmienić świat. Jednocześnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy mentorów oraz uczestniczyć w kursach prowadzonych przez lokalne społeczności start-upowe, doświadczonych przedsiębiorców oraz pracowników Google. Warszawski Campus jest częścią globalnego programu Google for Enterpreneurs skierowanego do przedsiębiorców oraz wielu innych globalnych start-upowych społeczności.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 21 2017 23:03 V7.12.4-2