reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

Whirlpool zainwestuje we Wrocławiu

Whirlpool Corporation zainwestuje w Polsce ponad 235 mln EUR w ciągu 4 lat. Ponad połowa tej kwoty trafi do zakładu firmy we Wrocławiu – informuje portal wroclaw.pl.
Wspólny plan przemysłowy Whirlpool Polska i Indesit Company Polska zakłada, że we Wrocławiu powstanie największa fabryka lodówek wolnostojących grupy Whirlpool na terenie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. Whirlpool zamierza także wzmacniać na Dolnym Śląsku działalność badawczo-rozwojową.

– Proces wdrażania rozpoczyna się już dzisiaj. Rok 2016 będzie rokiem kluczowym dla naszej organizacji, ale będziemy się również koncentrować na latach 2017 i 2018, aby zyskać pewność, że plan industrialny jest w pełni i z powodzeniem wykonany – mówi Fabio Scaltritti dyrektor operacyjny Whirlpool Polska we Wrocławiu.

Wiosną tego roku Whirlpool sfinalizował ogłoszone w zeszłym roku przejęcie 60,4% akcji Indesit Company SpA za kwotę 758 mln EUR.

Źródło: wroclaw.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2