reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 30 października 2015

Relacja z seminarium Technologia Hot Bar

Wczoraj zakończyło się seminarium organizowane przez AMB Technic, przybliżające technologię Hot Bar, którego partnerem medialnym był evertiq.pl
Spotkanie rozpoczęło się wykładem Fried’a Cuijten, General Manager’a w DIMA. Doświadczenia mówcy z technologią Hot Bar sięgają początku lat 90-tych. Sam wykład przedstawiał kolejno mechanizm działania technologii, w tym z zastosowaniem taśm ACF, czynności jakie mogą być wykonane za pomocą sprzętu do Hot Bar, możliwe aplikacje oraz samą prezentację modeli DIMA. Czytelnicy evertiq mogą zaznajomić się z tą technologią poprzez lekturę artykułu technicznego, promujące seminarium i dostępnego pod tym linkiem.


Rysunek 1: Laboratorium aplikacyjne AMB Technic w Kole.

Jak zwykle na seminarium najważniejsza jednak była prezentacja technologii w praktyce i możliwość samodzielnego wykonania połączenia Hot Bar. AMB Technic od lat tworzy własne laboratorium aplikacyjne, wyposażone obecnie w kilkanaście sztuk maszyn, w tym również urządzenie Hot Bar.Rysunek 2: Tworzenie połączenia za pomocą technologii Hot Bar.

Seminarium zostało uzupełnione przez dwa kolejne wykłady. Pierwszy przedstawiał szeroki zakres aplikacyjny procesów dozowania w elektronice. Ostatnim tematem była technologia aktywacji powierzchni plazmą i jej zastosowanie w elektronice. Podobnie jak w przypadku Hot Bar, uczestnicy mieli możliwość przyjrzeniu się na żywo działaniu plazmy w laboratorium firmy.Rysunek 3: Aktywacja powierzchni plazmą.

© Evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
JavaScript Tag:
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 21 2017 23:03 V7.12.4-2