reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2009

Szansa na zakład produkcji AGD Samsunga w Polsce

Według doniesień Pulsu Biznesu, jeśli Amica sprzeda da swoje dotychczasowe zakłady Samsung’owi, ten postawi kolejną fabrykę na sąsiadującej działce.
W ostatnich tygodniach informowaliśmy na evertiq o negocjacjach pomiędzy Amica oraz Samsung, dotyczących sprzedaży przez polskiego producenta jego dwóch zakładów (zakład produkcji lodówek i pralek) we Wronkach.

Obecnie Puls Biznesu informuje, iż Samsung może zbudować kolejny zakład produkcyjny na sąsiadujących działkach. ‘Nie mam oficjalnych informacji. Słyszałem, że trwają zaawansowane rozmowy i - o ile dojdzie do porozumienia - nie należy spodziewać się zwinięcia fabryki i ograniczenia produkcji, ale wręcz przeciwnie – rozbudowy’ mówi na łamach PB Rafał Zimny, zastępca burmistrza Wronek. […] Przygotowywane studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Wronki, które powinno być gotowe w październiku, uwzględnia teren o powierzchni 16 ha, który bezpośrednio sąsiaduje z podstawową lokalizacją zakładu Amiki, pod ewentualną rozbudowę’

Amica ma fabryki kuchni, armatury (płyty grzejne), lodówek i pralek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1