reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© edhar yralaits dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 października 2015

Współpraca Ericssona i LG Uplus

Ericsson i LG Uplus będą wspólnie pracować nad rozwojem technologii 5G oraz internetu rzeczy (Internet of Things - IoT).
Na mocy porozumienia, które trwać będzie według wstępnych ustaleń do 2020 roku, firmy chcą stać się liderami w rozwoju technologii 5G i IoT. Protokół ustaleń obejmuje cztery kluczowe aspekty: infrastrukturę IoT, w tym wąskopasmowe LTE; programowalne sieci komputerowe (SDN) i wirtualizację funkcji sieciowych (NFV), przygotowujące sieć bazową 5G; globalne sieci dostarczania treści (CDN) oraz technologie IoT-Advanced.
- Umożliwiając praktycznie nieograniczony dostęp do informacji z każdego miejsca na ziemi o każdej porze, 5G może przynieść ogromne korzyści ludziom, przedsiębiorstwom i społeczeństwu. Realizacja tej przełomowej wizji wymaga silnego ekosystemu w przemyśle, a my cieszymy się mogąc współpracować z LG Uplus nad rozwojem zarówno platform 5G jak i IoT - Ulf Ewaldsson, powiedział dyrektor technologiczny Ericsson.

Ericsson i LG Uplus opracują strategię dotyczącą technologii i częstotliwości oraz będą współpracować nad przygotowaniem planu długoterminowego rozwoju sieci. Firmy będą współpracować w wielu dziedzinach, takich jak badania, testy i dzielenie się wynikami, jak również rozwój technologii i sprzętu.

LG Uplus (poprzednio LG Telecom) to operator telekomunikacyjny należący do grupy LG Group, jednego z największych południowokoreańskich konglomeratów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2