reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Husarion Przemysł elektroniczny | 28 września 2015

Husarion leci do Doliny Krzemowej

Polska firma robotyczna Husarion wygrała konkurs Business Mixer organizowany w AIP Business Link. Główną nagrodą w konkursie jest program akceleracji Ready to Go realizowany w Dolinie Krzemowej.
Flagowym produktem Husariona jest RoboCORE, czyli „serce robota”. Jest to platforma hardware'owa i software’owa, umożliwiająca łatwe skonstruowanie własnego robota. Konstruktorom z krakowskiej firmy Husarion udało się już w tym roku zebrać 50 tys. USD w kampanii na portalu crowdfundingowym.

Na Business Mixer zapraszane są startupy ze społeczności Polski Przedsiębiorczej oraz goście specjalni – guru biznesu, odnoszący sukcesy przedsiębiorcy, innowatorzy, prezesi międzynarodowych firm, osoby, które postawą i działaniem reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów.


© Husarion

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2