reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 sierpnia 2009

Famed Łódź będzie prywatny

Famed Łódź jest producentem zaawansowanych systemów oświetlenia opartych na technologii LED oraz urządzeń diagnostycznych. Obecnie Ministerstwo Skarbu Państwa dopuściło do dalszych negocjacji w sprawie zakupu firmy dwóch potencjalnych inwestorów.
Famed specjalizuje się w produkcji lamp zabiegowych, operacyjnych i diagnostycznych. W ofercie znajdują się również urządzenia bakteriobójcze, diagnostyczne i zasilacze. Firma oferuje również wykonywanie usług kooperacyjnych w zakresie montażu układów elektronicznych, nawijania cewek oraz produkcji wiązek. W roku 2006 firma osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 8.3 mln zł.

Minister Skarbu Państwa poinformował, iż dopuścił do negocjacji w sprawie sprzedaży akcji Famed Łódź S.A. następujące podmioty:
• Famed - Nowe Technologie S.A. z siedzibą w Łodzi;
• PPHU Specjał - Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2