reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lumel SA Przemysł elektroniczny | 17 lipca 2015

Lumel zainwestował w nową linię SMT

Zielonogórski producent automatyki i dostawca usług EMS zainwestował w linie opartą o urządzenia JUKI oraz ERSA.
Od lipca 2015 park maszynowy Lumel SA został wzbogacony o nową linię do montażu powierzchniowego o wydajności 83.000 komponentów na godzinę (wg IPC 9850).

W skład linii wchodzi sitodrukarka ERSA, wyposażona w czyszczenie międzyprocesowe szablonu, inspekcję pasty, zwarć, zatkania otworów, rozmazania i poziomu pasty na szablonie. Dodatkowo urządzenie posiada pełny zapis danych statystycznych procesu.

Montaż wykonywany jest przez dwa automaty JUKI, uniwersalny KE-3020VA oraz szybszy FX-3RA. Jednostki te zapewniają układanie praktycznie wszystkich komponentów powierzchniowych dostępnych na rynku w zakresie od 0402mm do 74x74mm.

Linię uzupełniają 7-strefowy piec do lutowania rozpływowego ERSA HOTFLOW 3/14E oraz transportery, podajnik i odbiornik płytek niemieckiej firmy ASYS.© Lumel SA

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 24 2017 21:54 V8.2.6-2