reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Boeing Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2015

Zespół Apache wraz z PGZ w projekcie Kruk

Boeing i jego partnerzy z zespołu AH-64 Apache pracują ze spółkami tworzącymi PGZ na rzecz programu helikopterowego Kruk.
9 lipca 2015 r. Boeing i członkowie zespołu AH-64E Apache – General Electric, Lockheed Martin, Raytheon i Longbow Ltd. – wraz z Polską Grupą Zbrojeniową (PGZ) podjęli inicjatywę mającą na celu zbadanie możliwości współpracy z polskim przemysłem. Ponad 10 polskich spółek wzięło udział w dwudniowych warsztatach zorganizowanych przez Boeinga i jego partnerów, dzięki którym zawiązano relacje biznesowe na rzecz programu Kruk. AH-64E Apache jest śmigłowcem szturmowym, który Boeing wystawi w przetargu dotyczącym programu Kruk, będącym częścią szerokiego programu modernizacyjnego polskiej armii.

„PGZ z zadowoleniem wykorzysta okazję do zaprezentowania Boeingowi możliwości i umiejętności naszych firm” [/i– powiedział Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej. [i]„Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, a firmy wchodzące w skład Grupy posiadają wyjątkowe umiejętności i technologię, które mogą przyczynić się do sukcesu Boeinga i zespołu Apache’a”.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1