reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2009

Elcoteq & Ericsson - finalizacja umowy w Tallinie

31 lipca 2009 roku Elcoteq i Ericsson dopięły transakcję w świetle której większość maszyn, sprzętu i materiałów fabryki Elcotequ w Tallinie przejdzie w posiadanie Ericssona.
Transakcja przewiduje również transfer praw wynikających z umowy najmu całej fabryki, a także przewiduje wywiązanie się z wszelkich umów dotyczących zatrudnienia.

Około 1200 pracowników, co stanowi trzy czwarte całej załogi, przechodzi w ramach transakcji z Elcotequ do Ericssona bez zmiany warunków dotyczących kontraktów zatrudnienia. Elcoteq będzie kontynuował działalność w Tallinie na mniejszą skalę w wyspecjalizowanej fabryce. Ericsson będzie miał zapewnioną ciągłość dostaw z innych fabryk Elcotequ. Największa moc produkcyjna będzie skoncetrowana w fabryce Elcotequ w Pecs na Węgrzech.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1