reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 03 lipca 2015

Groclin finalizuje sprzedaż wiązek

Groclin zakończył proces sprzedaży jednostki biznesowej "Wiring & Controls" dla Grupy PKC.
13 lutego Grupa Groclin poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży jednostki biznesowej „Wiring & Controls” na rzecz spółki z Grupy PKC. Umowa obejmuje sprzedaż spółki Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o., która na moment zamknięcia transakcji skupia całą działalność operacyjną segmentu „Wiring &Controls”.

Wymagania finalizacji transakcji zostały spełnione i jej zakończenie staje się skuteczne a własność i kontrola nad spółką KTP zostaje przeniesiona z dniem 01 lipca 2015 roku. Długów cena zakupu netto wynosi 50 mln EUR - informuje Groclin.

- Od dziś Grupa Groclin staje się podmiotem wolnym od długu netto, co daje możliwość dalszego inwestowania w rozwój działalności podstawowej spółki, jakim jest segment „Poszyć”- budowę i montaż zagłówków oraz foteli. Zarząd nadal będzie się skupiał na zyskownym wzroście organicznym jak również wzroście przez przejęcia – czytamy w komunikacie firmy.

---
Źródło: Groclin

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-2