reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 03 lipca 2015

Groclin finalizuje sprzedaż wiązek

Groclin zakończył proces sprzedaży jednostki biznesowej "Wiring & Controls" dla Grupy PKC.
13 lutego Grupa Groclin poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży jednostki biznesowej „Wiring & Controls” na rzecz spółki z Grupy PKC. Umowa obejmuje sprzedaż spółki Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o., która na moment zamknięcia transakcji skupia całą działalność operacyjną segmentu „Wiring &Controls”.

Wymagania finalizacji transakcji zostały spełnione i jej zakończenie staje się skuteczne a własność i kontrola nad spółką KTP zostaje przeniesiona z dniem 01 lipca 2015 roku. Długów cena zakupu netto wynosi 50 mln EUR - informuje Groclin.

- Od dziś Grupa Groclin staje się podmiotem wolnym od długu netto, co daje możliwość dalszego inwestowania w rozwój działalności podstawowej spółki, jakim jest segment „Poszyć”- budowę i montaż zagłówków oraz foteli. Zarząd nadal będzie się skupiał na zyskownym wzroście organicznym jak również wzroście przez przejęcia – czytamy w komunikacie firmy.

---
Źródło: Groclin

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1