reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ginasanders dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2015

Valeo zainwestowało w Aledia

Firma Valeo kupiła 10,5% udziałów w technologicznym start-upie Aledia, który rozwija innowacyjne technologie oświetlenia dla motoryzacji.
- Jesteśmy przekonani, że technologia 3D LED firmy Aledia wraz z doświadczeniem Valeo w sektorze oświetlenia dla motoryzacji umożliwią wprowadzenie na rynek przełomowej innowacji w dziedzinie oświetlenia samochodowego – komentuje Maurizio Martinelli, Visibility Systems Business Group President w firmie Valeo.

Valeo dostarcza komponenty dla branży motoryzacyjnej dla producentów samochodów na całym świecie. W 2014 roku Grupa Valeo zanotowała przeychody na poziomie 12,7 mld EUR. Firma ma 133 fabryki na świecie, 50 ośrodków zajmujących się badaniem i rozwojem oraz zatrudnia 81,2 tys. ludzi w 29 krajach świata.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2