reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mentor Poland Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2015

Mentor Poland finalizuje budowę hali

Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na 17 lipca bieżącego roku.
- Obecnie wykańczamy pomieszczenia wewnątrz, trwa tynkowanie, malowanie i kafelkowanie. Prowadzimy także prace na zewnątrz budynku – robimy drogi dojazdowe i chodniki – mówi dla evertiq.pl Filip Lewicki, menedżer ds. kluczowych klientów w firmie Mentor Poland.

W Jelczu-Laskowicach powstanie hala produkcyjno-magazynowa firmy Mentor Poland wraz z częścią socjalno-biurową o łącznej powierzchni 3,3 tys. m kw., z czego na produkcję przeznaczone jest około 1,5 tys. m kw.

W związku z inwestycją Mentor zamierza sukcesywnie zwiększać zatrudnienie. Obecnie w firmie pracuje około 100 osób, ta liczba może wzrosnąć nawet do 150.

Mentor to niemiecka grupa przemysłowa specjalizująca się w projektowaniu i produkcji części mechanicznych, elektronicznych oraz optoelektronicznych dla przemysłu. Mentor jest producentem systemów światłowodowych, komponentów do montażu SMD i THT (włączniki, przyciski, diody LED, wyświetlacze 7-segmentowe), kontrolek LED, podzespołów do klawiatur oraz modułów oświetleniowych.

W polskim oddziale firmy w Jelczu-Laskowicach montowane są komponenty oświetlenia zewnętrznego do samochodów z grupy Volkswagen oraz produkowane są pokrętła i uchwyty przemysłowe.


Foto: © Mentor Polska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2