reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© viktor gmyria dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 czerwca 2015

Skanska wybuduje dla Comarchu

Zarząd Comarch poinformował, że 16 czerwca 2015 roku podpisano umowę pomiędzy Bonus Development, spółką zależną Comarch SA oraz Skanska SA na realizację inwestycji budowlanej w Łodzi.
Przedmiotem umowy jest wybudowanie budynku biurowego wraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania przyległego budynku pofabrycznego zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Jaracza 76/78 wraz z infrastrukturą drogową i techniczną oraz z dostawą niezbędnych materiałów i urządzeń. Powierzchnia całkowita budynku będzie wynosić 9 906,20 m. kw. Wartość umowy wynosi 38 800 tys. PLN netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.

Comarch to polski producent i dostawca rozwiązań informatycznych, który działa w wielu branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2