reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© handmadepictures dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2015

Współpraca Elcon i Quicktronics

Duński dostawca płytek drukowanych ogłosił w marcu strategiczne partnerstwo z niemiecką firmą Quicktronics.
- To partnerstwo jest bardzo korzystne dla obydwu stron. Elcon ma wolne moce produkcyjne w zakładzie Horsens, które z powodzeniem może wykorzystać Qucktronics. Z kolei Quicktronics dzięki tej współpracy będzie mógł uzyskać silniejszą pozycję na rynku eksportowym – komentuje Jacob Ransborg, partner zarządzający w Quicktronics. Z kolei dyrektor firmy Elcon, Lau Larsen zauważa, że kooperacja z niemiecką spółką nie tylko pozwoli utrzymać istniejące moce produkcyjne zakładu w Horsens, ale być może pozwoli na ich rozbudowę.

Partnerstwo jest kolejnym krokiem w rozwoju Qucktronics, który rozpoczynał jako firma handlowa, współpracująca głównie z chińskimi dostawcami. Współpraca z Elcon idealnie wpisuje się w nową strategię Quictronicsa, która zakłada położenie większego nacisku na bezpośrednie kontakty z partnerami zarówno z Azji, jak i Europy.

Zarówno Quicktronics, jak i Elcon mają swoje centra logistyczne w Chinach. Wspólnym celem europejskich firm jest teraz utworzenie jednego, dużego centrum logistycznego.

Quicktronics od 4 lat prowadzi również działalność w Polsce, siedziba firmy znajduje się w pobliżu Gliwic.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 22 2017 10:36 V8.6.0-1