reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 maja 2015

Assel investuje w SPI

Polski dostawca usług montażu kontraktowego z Pruszcza Gdańskiego kupił maszynę do inspekcji pasty lutownicznej Parmi Sigma X.
- Zdecydowaliśmy się na tę maszynę ponieważ jest bardzo precyzyjna i szybka, a przy tym łatwa w obsłudze. Dzięki nowej wersji oprogramowania nie ma konieczności używania zewnętrznego komputera do odczytu danych, ponieważ wykorzystywana jest do tego sama maszyna – informuje przedstawiciel firmy Assel. - Lepsze zarządzanie produkcją sprawia, że jesteśmy świetnie przygotowani do świadczenia usług dla tak wymagających klientów, jak firmy działające w branży motoryzacyjnej lub medycznej.

Implementacja maszyny SPI umożliwia ciągłą kontrolę pasty lutowniczej na każdej płytce oraz szybką korektę w razie wystąpienia jakichkolwiek rozbieżności, ponieważ urządzenie wysyła natychmiastowy sygnał do drukarki, by dokonać poprawki – pisze firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 20 2018 13:29 V9.1.4-1