reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© yevhen basov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 kwietnia 2015

Autosan znowu na sprzedaż

Tym razem syndyk znajdującego się w upadłości polskiego producenta autobusów oferuje przedsiębiorstwo w trybie „z wolnej ręki”.
Jak dotąd nie udało się znaleźć nabywcy dla firmy Autosan z Sanoka. Ostatnia cena wywoławcza, w piątym już przetargu, wynosiła 37 mln PLN. Zakład będzie sprzedany z wolnej ręki.

„(...) wystąpiłem do Sędziego Komisarza o wyrażenie zgody na sprzedaż w trybie >>z wolnej ręki<< przedsiębiorstwa Autosan SA w upadłości likwidacyjnej (...) po przeprowadzeniu negocjacji z wybranymi podmiotami i zatwierdzeniu wynegocjowanych warunków sprzedaży przez Sędziego Komisarza” – czytamy w komunikacie.

Sędzia 14 kwietnia zezwolił na zaproponowaną formę sprzedaży, pod dwoma warunkami:
  • zawarcie umowy sprzedaży w terminie trzech miesięcy od dnia zatwierdzenia wynegocjowanych warunków przez Sędziego Komisarza,
  • cena powinna być płatna najpóźniej w dniu zawarcia umowy sprzedaży, na rachunek bankowy wskazany przez syndyka, zaś do protokolarnego przekazania przedmiotu umowy dojdzie w terminie trzech dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży


Oferty należy składać do 8 maja. Autosan jest w upadłości likwidacyjnej od początku października 2013 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2