reklama
reklama
reklama
© studio 37 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 marca 2015

Umowa PIT-RADWAR z Kongsberg Defence & Aerospace

PIT-RADWAR S.A. 27 lutego podpisała kontrakt z Kongsberg Defence & Aerospace na dostawę systemów dla Nadbrzeżnego Dywizjonu Rakietowego.
Kontrakt jest konsekwencją umowy podpisanej pod koniec grudnia ubiegłego roku pomiędzy KDA a Inspektoratem Uzbrojenia MON RP na dostawę Nadbrzeżnego Dywizjonu Rakietowego (NDR2) dla Morskiej Jednostki Rakietowej Marynarki Wojennej. Zakres podpisanego przez PIT-RADWAR kontraktu obejmuje: dostawę 4 Mobile Communication Centres (MCC), 4 Squadron/Battery Command Vehicles (SCV/BCV), 6 Combat Command Vehicles (CCV), 1 Mobile Workshop Vehicle (MWV), sprzęt łączności do instalacji w jednostkach dostarczanych przez Kongsberg - MLV i TLV oraz współudział w realizacji usług związanych z integracją, certyfikacją, szkoleniem i testowaniem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-2