reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2014

Takiego dużego iPada jeszcze nie było

Apple przygotowuje się do wypuszczenia na rynek iPada 12,9 cali. Premiera tabletu przewidziana jest na początek 2015 roku, a urządzenie ma podbić serca klientów korporacyjnych.

Firma z Cupertino już od ponad roku współpracuje z dostawcami przy tworzeniu nowej generacji urządzeń mobilnych – pisze Bloomberg powołując się na anonimowe źródło związane ze sprawą. Dotychczas w ofercie Apple’a znajdują się tablety o przekątnych 9,7 i 7,9 cala.

Duże tablety to oferta skierowana głównie do klientów korporacyjnych. Warto przy tym przypomnieć ogłoszone w lipcu porozumienie z firmą IBM, którego celem jest właśnie rozwój usług i produktów skierowanych do biznesu.

Także ekrany iPhone’ów mają się powiększyć. Podczas zaplanowanej na 9 września premiery nowego smartfonu Apple’a , mają być zaprezentowane iPhone’y z wyświetlaczami 4,7 oraz 5,5 cali.

---
Źródło: Bloomberg

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2