reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 czerwca 2009

Cookson otworzył zakład produkcji pasty lutowniczej na Węgrzech

Cookson Electronics Assembly Materials (CEAM) otworzył swój zakład produkcji Alpha Solder Paste w miejscowości Dunaharaszti na Węgrzech.
Nowa fabryka ma 1.500 m2 i została wybudowana w niewiele ponad dwanaście miesięcy. Zakład jest całkowicie samowystarczalny jeśli chodzi o procesy produkcji pasty i topnika.

Zakład jest zaprojektowany do płynnej pracy w linii technologicznej, szczególny nacisk postawiono też na wprowadzanie zasad Lean Manufacturing. Zakład ma zdolność produkcyjną 350.000 kg pasty rocznie i odpowiednią ilość topnika. Zakład ma fizycznie wydzielone strefy produkcji ołowiowej i bezołowiowej, co jest zgodne z wymaganiami RoHS.

Nowa jednostka produkcyjna jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie juz istniejących budynków Cookson Electronics, w których zlokalizowane są działy sprzedaży, laboratoria technologiczne oraz zakład laserowego wycinania szablonów.

Zakład jest zlokalizowany w Dunaharaszti, około 30 jazdy na południowy zachód od Budapesztu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1