reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Przemysł elektroniczny | 05 sierpnia 2014

Würth Elektronik ICS rozpoczyna działalność w Polsce

Würth Elektronik - znany w kraju jako producent elementów elektronicznych, elektromechanicznych i płytek drukowanych - rozpoczyna nową działalność w Polsce.
Würth Elektronik - znany w kraju jako producent elementów elektronicznych, elektromechanicznych i płytek drukowanych - rozpoczyna nową działalność w Polsce. Zakres działań to inteligentne systemy, głównie dla branży motoryzacyjnej. Firma pozycjonuje się na rynku jako dostawca nowatorskich rozwiązań w zakresie połączeń elektrycznych i technologii układów wysokoprądowych w pojazdach w połączeniu z zaawansowanymi elementami sterowania i interfejsów komunikacyjnych.

Würth Elektronik ICS oferuje praktyczną wiedzę dotyczącą konkretnych zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym w oparciu o szeroki wachlarz zrealizowanych projektów oraz rozwiązania zaprojektowane pod klienta. Würth Elektronik ICS począwszy od czerwca 2014 obecny jest w kraju poprzez regionalnego przedstawiciela Michała Perońskiego, który dedykowany jest do obłsugi krajowego rynku, jak również klientów z Czech oraz Słowacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1