reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 30 września 2008

Nokia i NSN podpisały umowę z Huawei

Nokia i Nokia Siemens Networks podpisały umowę licencyjną z Huawei oraz innymi spółkami jej grupy kapitałowej, dotyczącą stosowania zasadniczych standardów telekomunikacyjnych
Umowa umożliwia używanie na całym świecie opatentowanych przez Nokię standardów w zakresie GSM, WCDMA, CDMA2000, sieci optycznych, datacom oraz WiMAX, stosowanych w urządzeniach przenośnych, infrastrukturalnych oraz w usługach.

Ilkka Rahnasto, V-ce Prezes Nokii, zajmujący się zagadnieniami Intellectual Property Rights, powiedział: ‘Jesteśmy zadowoleni z podpisania z Huawei umowy licencyjnej. Huawei jest trzydziestą piątą firmą, pobierającą licencje na stosowanie standardów Nokii. Umowa pokazuje, jak inne firmy mogą stawać się biorcami licencji w sposób pobudzający innowacyjność sektora’.

Song Liuping, V-ce Prezes Huawei, odpowiedzialny za prawne aspekty działania firmy skomentował zawarcie umowy: ’Ta umowa ma dla nas ogromne znaczenie i przyniesie korzyści Huawei, Nokii oraz Nokii Siemens Networks. Zawarcie umowy jest też wyrazem naszego zobowiązania do kreowania harmonijnego otoczenia, sprzyjającego rozwojowi sektora telekomunikacyjnego’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 22 2018 16:33 V9.2.1-1