reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2009

Kimball będzie produkował dla Grundfos w Polsce

Kimball Electronics Group, Inc. podpisał długoterminową umowę z duńskim Grundfos na produkcję elektrycznych części pomp.
Długoterminowa umowa dotyczy produkcji elementów wykorzystywanych w produkcji energooszczędnych pomp, przeznaczonych na rynki Północnej Ameryki, Europy i Azji. Grundfos jest pionierem prowadzania na rynek pomp w klasie efektywności energetycznej A, redukujących zużycie energii i emisję CO2.

Grundfos to firma o międzynarodowym zasięgu działania, dostarczająca pomp na rynek przemysłowy i dla odbiorców indywidualnych. Specjalnie powołany zespół Grundfos wizytował zakłady Kimball w Tajlandii, Polsce oraz w Południowej Indianie, ażeby oszacować zdolność Kimball to transferu produkcji w skali globalnej.

Produkcja prototypowa rozpocznie się pod koniec obecnego roku kalendarzowego lub na początku następnego, pierwsze partie regularnej produkcji zostaną wyprodukowane w roku 2010. W pierwszej kolejności produkcja zostanie rozpoczęta w Polsce. Jako iż strony spodziewają się znacznego wzrostu wielkości produkcji, istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia współpracy również przez zakłady w Azji i Północnej Ameryce.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1