reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 maja 2009

Warfama SA wciąż nie wyklucza przejęcia Ursus SA

W dniu dzisiejszym Bumar, właściciel Ursus SA, oficjalnie odrzucił ofertę Warfamy na przejęcie producenta ciągników. Obie strony twierdzą jednak, że to jeszcze nie koniec.
Komunikat Warfamy w tej sprawie brzmi: ‘[…] Zarząd POL-MOT Warfama S.A. w Dobrym Mieście zawiadamia, że oferta dotycząca zakupu wybranych składników majątku spółek Ursus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i Ursus Komponenty Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie złożona przez Emitenta spółce Bumar Sp. z o.o. nie została zaakceptowana.

Spółki prowadzą jednak dalsze negocjacje gdyż Emitent otrzymał od Bumar Sp. z o.o. nową propozycję współpracy w zakresie montażu ciągników rolniczych oraz współpracy handlowej w zakresie promocji i sprzedaży ciągników marki Ursus. Podjęcie powyższej współpracy nie wyklucza możliwości przejęcia przez Emitenta w przyszłości praw do marki i składników majątku ww. Spółek.’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2