/
/
/
/
/
/

Pytania ogólne

Gdzie mogę zaparkować samochód?
Większość naszych gości przyjeżdża samochodem, przez co zaparkowanie auta była trudne. Pod tym linkem znajdziesz plan wszystkich dostępnych parkingów w bezpośrednim otoczeniu hotelu.

Czy muszę sam zadbać o wyżywienie?
Nie, nie musisz. Zapewniamy drobne śniadanie oraz lunch dla wszystkich uczestników. Przez cały czas dostępne są również gorące i zimne napoje. Jeśli masz szczególne wymagania, dotyczące jedzenia (np. jesteś alergikiem), powiadom nas o tym wcześniej; .

Posiłki spożywane poza TEC nie są przez nas refundowane.

Czy rezerwujecie hotel dla uczestników?
Nie, musisz to zrobić sam. Aby je zarezerwować pokój, skontaktuj się bezpośrednio z hotelem.

Nie współpracujemy z żadnymi podmiotami trzecimi w zakresie zakwaterowania w hotelu. Jeśli ktoś skontaktuje się z Tobą w takiej sprawie, po prostu odłóż telefon: to fałszywy kontakt.

Czy zapewniacie dostęp WiFi?
Tak, wszyscy uczestnicy mają zapewniony swobodny dostęp do sieci.

Gdzie mogę zostawić moje ubranie wierzchnie oraz bagaż na czas konferencji?
Szatnia znajduje się bezpośrednio za schodami, po prawej stronie.

Czy mogę wygłosić wykład? Jak zgłosić swoją kandydaturę?
Jeśli chciałbyś zainteresować naszych gości jakimś tematem, powiadom nas o tym. Zachęcamy wszystkich do prezentacji technicznych podczas nadchodzących konferencji TEC. Prześlij nam opis wykładu (100-150 słów) wraz z podstawowymi danymi o mówcy na e-mail .

Prezentacje nie mogą dotyczyć tematów komercyjnych, przesłany opis powinien wskazywać na zakres wykładu. Chcielibyśmy również wiedzieć, kto będzie mówcą, potrzebujemy też jego tytułu służbowego, nazwy reprezentowanej firmy oraz adresu e-mail.

Cieszymy się z Twojego zainteresowania wygłoszeniem wykładu na TEC, nie gwarantujemy jednak w żaden sposób, iż będzie taka możliwość.

Goście

Czy odwiedzenie TEC wiąże się z kosztami?
Nie, to nic nie kosztuje. Ze względów organizacyjnych, prosimy jedynie abyś wcześniej zarejestrował się tutaj.

Chcę być tylko część dnia, czy to stanowi problem?
Absolutnie nie. Konferencja trwa od 9.00 do 16.00, możesz uczestniczyć w dowolnej jej części, dopasowując długość wizyty do swoich zainteresowań i planu dnia.

Jak uzyskać moją wywieszkę identyfikacyjną?
Najlepiej zarejestrować się wcześniej przez formularz na naszej stronie . Wówczas przygotujemy dla Ciebie wywieszkę identyfikacyjną wcześniej, którą możesz odebrać na recepcji. Zadecydowałeś o wizycie w ostatniej chwili ? To też nie problem, podaj swoją wizytówkę obsłudze na recepcji, wydrukujemy Twój identyfikator na miejscu.

Chcę zrezygnować z uczestnictwa w konferencji
Musisz zrezygnować z uczestnictwa w konferencji? Powiadom nas o tym mailem , ktoś inny zje Twój pyszny lunch.

Wystawca

Co muszę zabrać ze sobą?
Zacznijmy od tego, co zapewniamy jako organizator. Stanowisko stanowi obszar o rozmiarach minimum 2x1.2 metra, na którym stoi stolik i doprowadzona jest energia elektryczna. Spójrz na ilustrację, jak wygląda standardowe stoisko. Musisz przynieśc ze sobą roll-up, materiały reklamowe, próbki produktów oraz dobry nastrój.

Chciałbym nakryć stół tkaniną, czy to możliwe?
Tak, nie stanowi to problemu. Jeśli zapomniałeś zabrać z domu, hotel wypożycza - za niewielką opłatą - białe obrusy dla wystawców. Skontaktuj się w tej sprawie z recepcją hotelu.

Chciałbym mieć na stoisku laptop, monitor oraz smartfon, potrzebuję dojścia do prądu.
Już o tym pomyśleliśmy, każde stoisko wyposażone jest w gniazdko. Jednak, jeśli chciałbyś zabrać kilka urządzeń elektronicznych, spakuj również rozgałęziacz.

Kiedy mogę zagospodarować moje stoisko?
Rejestracja wystawców trwa od 16.00 do 18.00 w dniu poprzedzajacym konferencję. Umożliwimy dostęp to Twojego stolika od 17.00 w przeddzień TEC.

Jak mogę się zarejestrować na wspólne party w wieczór przed TEC?
Jesteś wystawcą? Lubisz dobre jedzenie i trunki w doborowym towarzystwie? Świetnie, zapraszamy Cię na party integracyjne w wieczór poprzedzający TEC. Jeśli pogoda nam dopisze, party odbędzie się na tarasie hotelu na I piętrze. Jeśli nie, spotykamy się w restauracji hotelowej.

Nasz personel skontaktuje się mailem z osobą, wyznaczoną do kontaktów podczas wypełniania formularza podczas rezerwacji stolika. Będziemy prosić o podanie ilości osób z Państwa firmy obecnych w przeddzień oraz w dniu konferencji. Jeśli nie dostaniesz z jakichkolwiek powodów takiego maila, skontaktuj się z nami na adres i podaj dane osób z Twojej firmy.

Komu mogę przekazać moje uwagi?
Chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Świetnie, czekamy zarówno na Twoje pozytywne jak i negatywne uwagi, są dla nas cenne. Po zakończeniu TEC wyślemy do Ciebie krótką ankietę, prosząć o opinię. Nie chcesz czekać? Wyślij nam wiadomość na adres .

Kontakt

Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Program Konferencji
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180