reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 października 2012

Produkcja lamp LED w Radomiu

Sunovia Energy Technologies Europe i Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna podpisały list intencyjny, w którym deklarują chęć produkcji lamp LED w Radomiu.

Uroczyste podpisanie listu odbyło sie 25 października podczas konferencji "Zastosowanie nowych technologii energooszczędnych w administracji publicznej" w Radomiu. Artur Marcinkiewicz, prezes zarządu Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej poinformował evertiq.pl, że do grudnia 2012r. powinna już zostać podpisana umowa o współpracy. Od początku przyszłego roku prace rozpoczęłaby montownia, a potem, w jak najkrótszym czasie, zostałaby wdrożona właściwa produkcja. Już w kwietniu w Radomiu zainstalowano do oświetlenia miasta 28 paneli LED wyprodukowanych przez Sunovia Energy Technologies. Kilka z nich zostało zmontowanych przez pracowników Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej. Lampy LED mają w przyszłości zastąpić tradycyjne żarówki sodowe, ponieważ są energooszczędne i emitowane przez nie światło zapewnia lepszą widoczność.
- Polska jest ogromnym rynkiem i sporo sobie obiecujemy po współpracy z firmą Sunovia – mówi dla evertiq.pl Artur Marcinkiewicz.
Sunovia Energy Technologies to światowy lider w rozwoju i komercjalizacji systemów oświetleniowych LED, natomiast Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna oferuje urządzenia telekomunikacyjne (m.in. anteny DBV-T i dekodery DBV-T) oraz zajmuje się projektowaniem bezprzewodowych instalacji radiowych, wykonawstwem instalacji antenowych i pomiarami radiowymi.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 11 2019 15:09 V14.5.0-2