reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PKC Przemysł elektroniczny | 16 października 2012

Trudności produkcyjne PKC

Na początku października odbyło się spotkanie związków zawodowych z przedstawicielami zarządu PKC. Dyrektorzy Dariusz Abram i Aneta Kiepas poinformowali o trudnościach produkcyjnych firmy.

Zanosi się, że w 43 tygodniu pracy nie będzie miała większość pracowników. Zarząd zastanawia się jak ten problem rozwiązać i j w jaki sposób zagospodarować czas pracy pracowników. Planuje się przeprowadzenie szkoleń BHP, informuje zakładowa „Solidarność”. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy zostaną przedłużone umowy kończące się w listopadzie i grudniu br.
Pani Kiepas stwierdziła, że zatrudnienie musi być dostosowane do wielkości produkcji, ale na chwilę obecną nie jest w stanie określić ile osób firma potrzebuje. Ma to być wiadome w najbliższym czasie
Na spotkaniu związków zawodowych z przedstawicielami firmy poruszono także kwestię odsyłania pracowników do agencji pracy tymczasowej. Przewodniczący „Solidarności” - Jan Seweryn stwierdził, że dla pracowników, którzy przepracowali w PKC dwa albo więcej lat jest to bardzo krzywdzące.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 23 2019 13:52 V14.6.1-2