reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maximus-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 kwietnia 2012

Pomorski producent sprzętu OEM buduje nową siedzibę

Propox, producent sprzętu OEM z Dobrzewina (woj. pomorskie) rozpoczął budowę nowej siedziby z własnym parkiem maszynowym.

Zatrudnienie Stan zatrudnienia stanowi 20-30 osób. Zależnie od zapotrzebowania na moce przerobowe zatrudniamy pracowników tymczasowych Inwestycje Unowocześniliśmy park maszynowy poprzez zakup nowej linii do montażu SMT opartej na maszynach Assembelona, pieca Elecrovert OmiFlo5 oraz sitodrukarki DEK w 2010 roku, dodatkowo cały czas dostosowujemy nasze usługi adekwatnie to potrzeb klientów.
- Obecnie nasza firma nabrała charakteru międzynarodowego. W niektórych dziedzinach elektroniki jesteśmy pionierami rozwiązań, co stanowi nasz duży atut.
Klienci Współpraca z odbiorcami nie jest skoncentrowana na kilku głównych kontrahentach, sprzedaż produktów i usług ma charakter rozproszony. Obecnie baza odbiorców przekracza pięć tysięcy podmiotów. Firma często zawiera umowy - z zaznaczeniem o zachowaniu poufności - zarówno dla pojedynczych zleceń projektowych jak i z głównymi i stałymi kontrahentami, dlatego nie jest możliwe ujawnienie ich danych. Dystrybucja własnych produktów odbywa się dla uczelni wyższych w kraju i za granicą, firm z branży telekomunikacyjnych, medycznych i zajmujących się automatyką oraz systemami alarmowymi w Polsce, Niemczech, Włoszech, Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Wyniki finansowe Obroty firmy w 2011 roku to 3 mln PLN. Plany na przyszłość/kierunek rozwoju Firma rozpoczęła budowę nowej siedziby wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym dla najbardziej wymagających klientów. O szczegółach tej inwestycji będziemy informować na bieżąco. --- Firma Propox została założona w kwietniu 2001 roku przez absolwentów i pracowników Politechniki Gdańskiej. Inspiracją do założenia firmy było doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z firmami w USA i Krajach Europy Zachodniej. W 2006 roku staliśmy się sp z o. o. Miało to miejsce po dołączeniu specjalistów z USA i kontynentu Europejskiego. Chcemy, aby trzon naszej firmy stanowili eksperci i pasjonaci z różnych dziedzin i krajów, jest to nasza odpowiedź na dynamiczny rozwój współczesnej elektroniki i technologii informacyjnych. Początkowo ofertę naszej firmy stanowiły produkty i narzędzia wspomagające i ułatwiające projektowanie systemów mikroprocesorowych oraz usługi w zakresie projektowania kompletnych urządzeń, obwodów drukowanych oraz oprogramowania dla mikrokontrolerów i komputerów PC. Obecnie jesteśmy znaczącym producentem sprzętu OEM. Posiadamy w swojej ofercie montaż kontraktowy. © Propox
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
February 19 2020 16:22 V18.0.1-1