reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maximus-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 kwietnia 2012

Pomorski producent sprzętu OEM buduje nową siedzibę

Propox, producent sprzętu OEM z Dobrzewina (woj. pomorskie) rozpoczął budowę nowej siedziby z własnym parkiem maszynowym.
Zatrudnienie
Stan zatrudnienia stanowi 20-30 osób. Zależnie od zapotrzebowania na moce przerobowe zatrudniamy pracowników tymczasowych

Inwestycje
Unowocześniliśmy park maszynowy poprzez zakup nowej linii do montażu SMT opartej na maszynach Assembelona, pieca Elecrovert OmiFlo5 oraz sitodrukarki DEK w 2010 roku, dodatkowo cały czas dostosowujemy nasze usługi adekwatnie to potrzeb klientów.

- Obecnie nasza firma nabrała charakteru międzynarodowego. W niektórych dziedzinach elektroniki jesteśmy pionierami rozwiązań, co stanowi nasz duży atut.

Klienci
Współpraca z odbiorcami nie jest skoncentrowana na kilku głównych kontrahentach, sprzedaż produktów i usług ma charakter rozproszony. Obecnie baza odbiorców przekracza pięć tysięcy podmiotów. Firma często zawiera umowy - z zaznaczeniem o zachowaniu poufności - zarówno dla pojedynczych zleceń projektowych jak i z głównymi i stałymi kontrahentami, dlatego nie jest możliwe ujawnienie ich danych. Dystrybucja własnych produktów odbywa się dla uczelni wyższych w kraju i za granicą, firm z branży telekomunikacyjnych, medycznych i zajmujących się automatyką oraz systemami alarmowymi w Polsce, Niemczech, Włoszech, Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii.

Wyniki finansowe
Obroty firmy w 2011 roku to 3 mln PLN.
Plany na przyszłość/kierunek rozwoju
Firma rozpoczęła budowę nowej siedziby wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym dla najbardziej wymagających klientów.

O szczegółach tej inwestycji będziemy informować na bieżąco.

---
Firma Propox została założona w kwietniu 2001 roku przez absolwentów i pracowników Politechniki Gdańskiej. Inspiracją do założenia firmy było doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z firmami w USA i Krajach Europy Zachodniej.

W 2006 roku staliśmy się sp z o. o. Miało to miejsce po dołączeniu specjalistów z USA i kontynentu Europejskiego. Chcemy, aby trzon naszej firmy stanowili eksperci i pasjonaci z różnych dziedzin i krajów, jest to nasza odpowiedź na dynamiczny rozwój współczesnej elektroniki i technologii informacyjnych.

Początkowo ofertę naszej firmy stanowiły produkty i narzędzia wspomagające i ułatwiające projektowanie systemów mikroprocesorowych oraz usługi w zakresie projektowania kompletnych urządzeń, obwodów drukowanych oraz oprogramowania dla mikrokontrolerów i komputerów PC. Obecnie jesteśmy znaczącym producentem sprzętu OEM. Posiadamy w swojej ofercie montaż kontraktowy.


© Propox

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2